Mobilní telefony

Šikovným telefónom dnes disponuje takmer každý. Používame ich k čím ďalej rozmanitejším činnostiam, v mnohých ohľadoch dokážu nahradiť aj počítače a výkonom sa od nich veľa modelov tiež nelíši. V našej ponuke nájdete mobilné telefóny s najvyšším dostupným výkonom i prijateľnou cenou.

Hoci svetu vládnu dotykové smartphony značiek Samsung, Apple, LG, Huawei, Sony, a i., Rad ľudí uprednostňuje iné varianty. Konzervatívci majú stále ešte možnosť zaobstarať si klasické mobily s tlačidlami. Vyrába je napríklad Sencor a Aligator. Posledná menovaná značka sa špecializuje na mobilné telefóny priamo pre seniorov.

Mladšie ročníky s láskou k adrenalínovým športom by zase určite potešili odolné mobily, napr. Od výrobcu Caterpillar či Evolveo. Už dávno neplatí, že to sú nevzhľadná a obrovská zariadení. A keď hovoríme o obrovských zariadeniach, nesmieme zabudnúť na phablet. Niekomu je nepríjemné telefonovať s mobilom väčším, než je jeho hlava, na druhú stranu veľké mobilné telefóny vyvolávajú dojem luxusu. Drahé pritom byť nemusí, medzi lacnejšie a napriek tomu kvalitné patrí napríklad phablet Lenovo, Xiaomi a Microsoft.

V špeciálnych kategóriách máme uvedené tiež telefóny s podporou dvoch SIM kariet, čiže dual sim, či mobilné telefóny s podporou moderného štandardu 4G / LTE.

Ku všetkým menovaným telefónom ponúkame všetko príslušenstvo, ako sú nabíjačky, ochranné sklá, puzdrá, powerbanky, batérie a ďalšie potrebné vybavenie.